Dodání & expedice

4Builds.cz nabízí možnost doručení formou přepravní služby DPD u zboží do 50kg, přes zásilkovnu do 5kg, nebo osobní odběr. Při zásilkách ve kterých je zboží označeno ikonou "zboží nelze expedovat přepravní službou" je možnost zajistit individuální přepravu.

  • Všechno zboží nabízené na 4builds.cz je odesíláno nejpozději do 48h po objednání.

  • Za doručení a vyzvednutí na naší prodejně neplatíte žádné peníze.

  • Při nákupu nad 2 000 Kč, máte dopravu do 50kg, zcela zdarma.

  • Večerní rozvoz po Praze v časech 18:00 - 21:00.

 

Možnosti doručení:

Večerní rozvoz po praze (NOVINKA) - Nemáte rádi marné čekání na kurýra a jste z Prahy? Ideální možnost pro Vás, je náš vlastní večerní rozvoz zásilek na území hlavního města Prahy. Když je Vámi zvolené zboží připraveno k expedici, pohodlně Vám vše doveze náš kurýr, v čase 18:00 - 21:00 hod. Možnost platby předem platební bránou, nebo v hotovosti kurýrovi.

DPD po předání balíčku do přepravy Vás dopravce kontaktuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu s informací, v jakém termínu a čase bude balíček doručen. Pokud Vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující den. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Sledování zásilky naleznete zde: https://www.dpd.com/cz_osobnibalicek?mode=deliver#

Zásilkovna - balíček si můžete vyzvednout na Vámi zvolené pobočce, tak aby to bylo pro Vás co nejpohodlnější a to do 7 dnů (na výběr je více než 905 odběrných míst). Vyčkejte na informační SMS, e-mail, že je balíček připraven k vyzvednutí. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Paletová přeprava – využívá se pouze na objednávky přesahující 50kg, nebo na objednávky, které svou povahou nelze přepravovat běžnou přepravní službou. Paletová přeprava je běžně odesílána do 48 hodin od objednání a po předání dopravci je zboží doručováno na Vámi zvolenou adresu následující pracovní den. 

Osobní odběr – Prodejna Jarníkova 1903/35, 148 00 Praha 4, Chodov. Připravení objednávky a vyzvednutí zcela ZDARMA. Vyčkejte na informační SMS či email o připravení zásilky k odběru.

 

Otevírací hodiny

Pondělí 8:30 – 18:00
Úterý 8:30 – 18:00
Středa 8:30 – 18:00
Čtvrtek 8:30 – 18:00
Pátek 8:30 – 18:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

 

Vážení zákazníci, při převzetí zboží od přepravce si zkontrolujte neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámte přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusíte zásilku od přepravce převzít a sepíšte s dopravcem protokol.